Mason (8.x-1.1-rc3) - en to jv translation catalogue (16 entries)

en: List
jv: Daftar

en: Read more
jv: Candhaké

en: Edit
jv: Sunting

en: Reset
jv: Baléknā

en: Weight
jv: Urutan

en: Category
jv: Kategori

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: Default
jv: Gawan

en: Promoted
jv: Promosikna

en: Configure
jv: Konfigurasi

en: Options
jv: Opsi

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Not installed
jv: Ora dipasang

en: Installed
jv: Dipasang

en: Asc
jv: Urut Maju
