Mason (8.x-1.1-rc3) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: List
te: జాబితా

en: Read more
te: పూర్తిగా చదవండి

en: Edit
te: మార్చు

en: Weight
te: భారం

en: Category
te: వర్గం

en: Name
te: పేరు

en: Label
te: లేబుల్

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Configure
te: స్వరూపించు

en: Options
te: ఎంపికలు

en: Apply
te: ఆపాదించు
