Mason (8.x-1.1) - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: List
bg: Списък

en: Read more
bg: Пълен текст

en: Edit
bg: Редактирай

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Weight
bg: Тегло

en: Category
bg: Категория

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: Default
bg: По подразбиране

en: Configure
bg: Конфигурирай

en: Options
bg: Параметри

en: Not installed
bg: Не е инсталирана

en: Apply
bg: Търси
