Mason (8.x-1.0-beta2) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: List
ne: सूचि

en: Read more
ne: थप पढ्नुहोस्

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: ID
ne: परिचय

en: Configure
ne: कन्फिगर गर्नुहोस्

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
