Masquerade (8.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Forms
cs: Formuláře

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: view
cs: zobrazit

en: About
cs: Popis

en: Uses
cs: Použití

en: Toolbar
cs: Panel nástrojů

en: Use the site in maintenance mode
cs: Používat stránku v režimu údržby
