Masquerade (8.x-1.0-beta1) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Forms
it: Form

en: Username
it: Nome utente

en: view
it: mostra

en: Switch
it: Cambia

en: About
it: Informazioni

en: Uses
it: Usa

en: Toolbar
it: Barra strumenti

en: Use the site in maintenance mode
it: Usa il sito quando è in manutenzione
