Masquerade (8.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Forms
lt: Formos

en: Username
lt: Nario vardas

en: view
lt: peržiūrėti

en: Switch
lt: Perjungti

en: About
lt: Apie

en: Uses
lt: Naudoja

en: Toolbar
lt: Įrankinė
