Masquerade (8.x-2.0-beta2) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: view
bo: ལྟ་ཞིབ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Toolbar
bo: ལག་ཆའི་སྒྲོམ

en: Use the site in maintenance mode
bo: ཉམས་བཟོའི་རྣམ་པའི་འོག་ཏུ་དྲ་ཚིགས་སྤྱོད་པ
