Masquerade (8.x-2.0-beta3) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Forms
fa: ورقه ها

en: Username
fa: نام کاربری

en: view
fa: مشاهده

en: About
fa: درباره

en: Uses
fa: استفاده‌ها

en: Toolbar
fa: نوار ابزار

en: Use the site in maintenance mode
fa: استفاده از نگهداری سایت
