Masquerade (8.x-2.0-beta4) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Forms
ca: Formularis

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: view
ca: mostra

en: Switch
ca: Canvia

en: About
ca: Detalls

en: Masquerade
ca: Enmascara't

en: Uses
ca: Usos

en: Toolbar
ca: Barra d'eines

en: Use the site in maintenance mode
ca: Utilitza el lloc en mode de manteniment
