Masquerade (8.x-2.0-beta4) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Forms
gu: પત્રકો

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: view
gu: જુઓ

en: About
gu: વિશે

en: Uses
gu: ઉપયોગો
