Masquerade (8.x-2.0-beta4) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Forms
sl: Obrazci

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: view
sl: pogled

en: About
sl: O modulu

en: Uses
sl: Uporablja

en: Toolbar
sl: Orodna vrstica
