Masquerade (8.x-2.0-beta4) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Forms
ug: جەدۋەللەر

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: view
ug: كۆرۇش

en: About
ug: ھەققىدە

en: Uses
ug: ئىشلىتىش

en: Toolbar
ug: قورال ئىستونى
