Masquerade (8.x-2.0-rc1) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Forms
ar: الاستمارات

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: view
ar: عرض

en: Switch
ar: تبديل

en: About
ar: حول

en: Uses
ar: الاستخدامات

en: Toolbar
ar: شريط الأدوات

en: Use the site in maintenance mode
ar: استخدام الموقع في وضع الصيانة
