Masquerade (8.x-2.0-rc1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Forms
te: ఫారాలు

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: view
te: వీక్షించు

en: About
te: గురించి

en: Uses
te: వాడుకలు
