Masquerade (8.x-2.0-rc2) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Forms
oc: Formularis

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: view
oc: veire

en: Switch
oc: Cambiar

en: About
oc: A prepaus

en: Uses
oc: Usatges

en: Toolbar
oc: Barra d'aisinas

en: You cannot masquerade as yourself. Please choose a different user to masquerade as.
oc: Podètz pas vous far passar per vosmême. Merci de causir un utilizaire diferent per l'impostura.

en: Use the site in maintenance mode
oc: Utilizar lo site en mòde mantenença
