Masquerade (8.x-2.0-rc3) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Forms
eu: Formularioak

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: view
eu: ikusi

en: About
eu: (r)i buruz

en: Uses
eu: Erabilerak

en: Toolbar
eu: Tresna-barra

en: Use the site in maintenance mode
eu: Gunea mantze moduan erabili
