Masquerade (8.x-2.0-rc3) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Forms
tr: Formlar

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: view
tr: görüntüle

en: Switch
tr: Değiştir

en: About
tr: Hakkında

en: Uses
tr: Kullanım

en: Toolbar
tr: Araç çubuğu

en: Use the site in maintenance mode
tr: Siteyi bakım modunda kullan
