Masquerade (8.x-2.0-rc4) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Forms
da: Formularer

en: Username
da: Brugernavn

en: view
da: vis

en: Switch
da: Skift

en: About
da: Om

en: Masquerade
da: Skift bruger

en: Switch back
da: Skift tilbage

en: Uses
da: Bruger

en: Toolbar
da: Værktøjsbjælke

en: You cannot masquerade as yourself. Please choose a different user to masquerade as.
da: Du kan ikke optræde som dig selv! Prøv venligst at optræde som en anden bruger.

en: Use the site in maintenance mode
da: Brug sitet i vedligeholdelsestilstand
