Masquerade (8.x-2.0-rc4) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Forms
hi: प्रपत्र

en: Username
hi: प्रयोक्ता का नाम

en: view
hi: देखें

en: About
hi: के बारे में

en: Uses
hi: उपयोग
