Masquerade (8.x-2.0-rc4) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Forms
lv: Formas

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: view
lv: skatīt

en: Switch
lv: Pārslēgt

en: About
lv: Par

en: Masquerade
lv: Maskēšanās

en: Switch back
lv: Pārslēgties atpakaļ

en: Uses
lv: Lieto

en: Toolbar
lv: Rīkjosla

en: You cannot masquerade as yourself. Please choose a different user to masquerade as.
lv: Jūs nevarat maskēties par sevi. Lūdzu, izvēlieties citu lietotāju, par kuru maskēties.

en: Use the site in maintenance mode
lv: Izmantot vietni apkopes režīmā
