Masquerade (8.x-2.0-rc5) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Forms
bn: ফর্মসমূহ

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: view
bn: প্রদর্শন

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Uses
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ
