Masquerade (8.x-2.0-rc5) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Forms
el: Φόρμες

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: view
el: προβολή

en: About
el: Περί

en: Uses
el: Χρήσεις

en: Toolbar
el: Γραμμή εργαλείων

en: Use the site in maintenance mode
el: Πρόσβαση στον ιστοτόπο όταν βρίσκεται σε λειτουργία συντήρησης
