Masquerade (8.x-2.0-rc5) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Forms
et: Vormid

en: Username
et: Kasutajanimi

en: view
et: näita

en: Switch
et: Vaheta

en: About
et: Programmist

en: Masquerade
et: Maskeering

en: Uses
et: Kasutab

en: Toolbar
et: Tööriistad

en: Use the site in maintenance mode
et: Lehe kasutamine hooldusrežiimis
