Masquerade (8.x-2.0) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Forms
jv: Formulir

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: view
jv: tampilan

en: About
jv: Ngenani

en: Use the site in maintenance mode
jv: Nggunaknā situs nang mode perawatan
