Masquerade (8.x-2.0) - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: Forms
ro: Formulare

en: Username
ro: Nume utilizator

en: view
ro: afișează

en: Switch
ro: Comută

en: About
ro: Despre

en: Switch back
ro: Comutați înapoi

en: Uses
ro: Folosește

en: Toolbar
ro: Bara de unelte

en: Use the site in maintenance mode
ro: Utilizați site-ul în modul de întreținere

en: Masquerade as
ro: Mascarade ca

en: Masquerade as any user except super user
ro: Mascarați ca orice utilizator, cu excepția super-utilizatorului

en: Masquerade as super user (UID 1)
ro: Mascarade ca super utilizator (UID 1)

en: Masquerade as @role
ro: Mascarade ca @rol

en: You are no longer masquerading as @user.
ro: Nu vă mai identificați ca @user.

en: Masquerade as…
ro: Mascat ca...
