Mass Contact (8.x-1.0-rc1) - en to gu translation catalogue (20 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Subject
gu: વિષય

en: Send email
gu: ઇમેઇલ મોકલો

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Categories
gu: શ્રેણીઓ

en: Message
gu: સંદેશ

en: Category
gu: શ્રેણી

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Add category
gu: શ્રેણી ઉમેરો

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Help
gu: મદદ

en: View
gu: જુઓ

en: Mail
gu: મેઇલ

en: All
gu: બધા

en: Role
gu: હોદો

en: Send message
gu: સંદેશો મોકલો

en: Any
gu: કોઈપણ

en: Sender name
gu: મોકલનારનુ નામ

en: Sender email
gu: મોકલનાર્નું ઈ-મેઈલ
