Mass Contact (8.x-1.0) - en to az translation catalogue (20 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Subject
az: Mövzu

en: Send email
az: Email göndər

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Message
az: Mesaj

en: Category
az: Kateqoriya

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Help
az: Dəstək

en: Archive
az: Arxiv

en: View
az: Görünüş

en: ID
az: İD

en: All
az: Hammısı

en: Recipients
az: Qəbul edənlər

en: Role
az: Rollar

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Send message
az: Mesaj göndər

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Sender name
az: Göndərən adı

en: Sender email
az: Göndərən e-poçt
