Mass Contact (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (36 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Subject
pl: Tytuł

en: Send email
pl: Wyślij e-mail

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Categories
pl: Kategorie

en: Message
pl: Wiadomość

en: Category
pl: Kategoria

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Add category
pl: Dodaj kategorię

en: General settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Label
pl: Etykieta

en: Help
pl: Pomoc

en: Archive
pl: Archiwizuj

en: View
pl: Widok

en: Mail
pl: Poczta

en: All
pl: Wszystko

en: Recipients
pl: Odbiorcy

en: Hourly threshold
pl: Wiadomości na godzinę

en: Role
pl: Rola

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Send yourself a copy.
pl: Prześlij mi kopię.

en: Mime Mail
pl: Wiadomość Mime

en: Send message
pl: Wyślij wiadomość

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Any
pl: Dowolny

en: SMTP Authentication Support
pl: Uwierzytelnienie SMTP

en: Category ID
pl: Identyfikator kategorii

en: Troubleshooting
pl: Rozwiązywanie problemów

en: HTML Mail
pl: Wiadomość HTML

en: Add new category
pl: Dodaj nową kategorię

en: Sender name
pl: Nazwa nadawcy

en: Sender email
pl: E-mail nadawcy

en: Selected by default
pl: Domyślnie wybrane

en: Configuration and setup
pl: Konfiguracja i ustawienia

en: Send yourself a copy
pl: Wyślij mi kopię
