Mass Password Reset (2.0.0-beta1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Logging
ar: تسجيل

en: Roles
ar: الأدوار

en: Authentication
ar: المصادقة

en: About
ar: حول
