Mass Password Reset (2.0.0-beta1) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
da: Annullér

en: Logging
da: Logning

en: Roles
da: Roller

en: Authentication
da: Godkendelse

en: Usage
da: Brug

en: About
da: Om

en: Notify Users
da: Underret brugere
