Mass Password Reset (2.0.0-beta1) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
de: Abbrechen

en: Logging
de: Protokollierung

en: Roles
de: Rollen

en: Authentication
de: Authentifizierung

en: Usage
de: Verwendung

en: About
de: Über

en: Notify Users
de: Benutzer benachrichtigen

en: Are you sure you want to reset the passwords for the roles you selected? This action cannot be undone!
de: Möchten Sie die Passwörter für die ausgewählten Rollen wirklich zurücksetzen? Diese Aktion kann nicht rückgängig gemacht werden!
