Mass Password Reset (2.0.0-beta1) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
es: Cancelar

en: Logging
es: Registro

en: Authentication
es: Autentificación

en: Usage
es: Uso

en: About
es: Acerca de
