Mass Password Reset (2.0.0-beta1) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Logging
hu: Naplózás

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Authentication
hu: Azonosítás

en: Usage
hu: Használat

en: About
hu: Leírás
