Mass Password Reset (2.1.0-beta1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Logging
az: Giriş

en: Roles
az: Rollar

en: Authentication
az: İdentifikasiyası

en: About
az: Haqqında
