Mass Password Reset (2.1.0-beta1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
he: ביטול

en: Logging
he: רישום ביומן

en: Roles
he: תפקידים

en: Authentication
he: הזדהות

en: Usage
he: שימוש

en: About
he: אודות
