Mass Password Reset (2.1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Logging
cs: Zápis do logu

en: Roles
cs: Role

en: Authentication
cs: Ověření

en: Usage
cs: Použití

en: About
cs: Popis
