Mass Password Reset (2.1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
fa: لغو

en: Logging
fa: ثبت کردن

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: Authentication
fa: بررسی هویت

en: Usage
fa: کاربرد

en: About
fa: درباره
