Mass Password Reset (2.1.0-beta1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Logging
hi: लॉगिंग

en: Roles
hi: भूमिका

en: Authentication
hi: प्रमाणीकरण

en: About
hi: के बारे में
