Mass Password Reset (2.1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Roles
nl: Rollen

en: Authentication
nl: Authenticatie

en: Usage
nl: Gebruik

en: About
nl: Over

en: Notify Users
nl: Gebruikers informeren
