Mass Password Reset (2.1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Logging
pt: Autenticando

en: Roles
pt: Papéis

en: Authentication
pt: Autenticação

en: Usage
pt: Uso

en: About
pt: Sobre
