Mass Password Reset (2.1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Logging
vi: Ghi chép

en: Roles
vi: Vai trò

en: Authentication
vi: Xác thực

en: Usage
vi: Sử dụng

en: About
vi: Giới thiệu
