Mass Password Reset (8.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Logging
ja: ログ記録

en: Roles
ja: 役割

en: Authentication
ja: 認証

en: Usage
ja: 使用方法

en: About
ja: アバウト
