Mass Password Reset (8.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Logging
ru: Журналирование

en: Roles
ru: Роли

en: Authentication
ru: Аутентификация

en: Usage
ru: Использование

en: About
ru: Информация
