Mass Password Reset (8.x-1.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Logging
ca: Registre

en: Roles
ca: Rols

en: Authentication
ca: Autenticació

en: Usage
ca: Ús

en: About
ca: Detalls
