Mass Password Reset (8.x-1.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Logging
fi: Lokit

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Authentication
fi: Tunnistaminen

en: Usage
fi: Käyttö

en: About
fi: Tietoja
