Mass Password Reset (8.x-1.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Logging
gl: Rexistro

en: Authentication
gl: Autenticación

en: Usage
gl: Uso

en: About
gl: Información
