Mass Password Reset (8.x-1.0-alpha3) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
tr: İptal

en: Logging
tr: Kayıt tutma

en: Roles
tr: Roller

en: Authentication
tr: Kimlik Doğrulama

en: Usage
tr: Kullanım

en: About
tr: Hakkında
