Mass Password Reset (8.x-1.0-alpha4) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Authentication
bo: ཐོབ་ཐང་ར་སྤྲོད

en: Usage
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: About
bo: གསལ་བཤད
