Mass Password Reset (8.x-1.0-alpha4) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
it: Annulla

en: Roles
it: Ruoli

en: Authentication
it: Autenticazione

en: Usage
it: Utilizzo

en: About
it: Informazioni
